Στις 13 Οκτωβρίου συναντηθήκαμε 46 συμμετέχοντες/ουσες από 4 χώρες και 11 προγράμματα των ΧΜ ΕΟΧ Ελλάδας και Κύπρου για να μοιραστούμε τη γνώση που αφορά την προσαρμογή και ανταπόκρισή μας στο συνεχώς μεταβαλλόμενο επικοινωνιακό περιβάλλον που έχει δημιουργήσει ο Covid-19.
Αυτό το workshop ήταν το αποτέλεσμα αφοσίωσης, φρέσκων ιδεών, ενθουσιασμού και συνεργασίας ανάμεσα στην ομάδα των EEA and Norway Grants, του ΕΣΕ Ελλάδας και Κύπρου και της Νορβηγικής πρεσβείας.