Στις 23, 24 κ 25 Απριλίου, εκπρόσωποι από το Γραφείο Χρηματοδοτικού Μηχανισμού κ εκπρόσωποι όλων των φορέων που εμπλέκονται στην υλοποίηση προγραμμάτων των EEA and Norway Grants συναντηθήκαμε για να συζητήσουμε τις διαδικασίες “κλεισίματος” των έργων κ θέματα παρατυπιών.
Είχαμε μια τριήμερη –ιδιαίτερα παραγωγική– ανταλλαγή σχετικά με μαθήματα που πήραμε αυτά τα 4 χρόνια, πρακτικές συμβουλές για την ολοκλήρωση των προγραμμάτων κ αισιόδοξες απόψεις για το μέλλον κ τη νέα χρηματοδοτική περίοδο.
Μπορείτε να “κατεβάσετε” εδώ τις σχετικές παρουσιάσεις.